Novinky

Lady Antebellum napínají plachty ( 16.01.2010 )

Velmi úspěšný přelom roku zažívá skupina Lady Antebellum, posledních pět týdnů loňského roku strávil jejich hit "Need You Now" na prvním místě nejprestižnějších country hitparád. Nový rok začal neméně úspěšně....

Skupinu Lady Antebellum tvoří Hillary Scott (dcera Lindy Davis), Charles Kelley a Dave Haywood. Spolu začali hrát v roce 2006 a debutové album (s názvem Lady Antebellum)  vydali v roce 2007. Druhé album, ze kterého pochází i zmiňovaný stejnojmenný pětinásobný hit "Need You Now" vyjde v letošním roce.

Z připravovaného druhého alba je i singl "American Honey", který jsme Vám představili minulý pátek (8.1.) a který  se za minulý týden stal "skokanem týdne" na nejprestižnější hitparádě Billboard Top Country Songs a poskočil o osm míst na 30ku.

Další husarský kousek se této skupině podařil tento týden, po oznámení jejich koncertu v legendárním Ryman Auditoriu, vstupenky doslova "zmizely" během několika minut a proto byla skupina nucena přidat ještě jeden koncert.

Skupina Lady Antebellum se také stala loňskou "Vokální skupinou roku"   (Vocal Group of the Year) podle Country Music Association (CMA).

Zpět
gnhdqxva (05.11. 2016)

1