Carrie Underwood nebude uvádět ceny CMA!

Poslední den roku 2019 oznámila populární country zpěvačka Carrie Underwood, že již nebude uvádět udělování cen CMA (Country Music Association).
Tuhle překvapivou zprávu zveřejnila country diva na svém Instagramovém účtu s tím, že v roce 2020 skutečně po 12 letech uvolní své místo moderátorky udílení cen dalším, kteří si stejně jako ona budou považovat této pocty. Také sdělila, že jedním z vrcholů roku 2019 i celé její dosavadní kariéry bylo, když se na loňském udílení cen sešla na stejném pódiu s Rebou McEntire a Dolly Parton. V živém televizním přenosu řekla: „Jsem velice hrdá na to, že jsme mohli společně oslavit tyto veliké umělkyně, které jsou nositelkami uplynulého, současného i budoucího odkazu Country Music a velice děkuji publiku po celém světě, které si nás pustilo, aby společně s námi mohlo při této slavnostní a výjimečné události být“.
Nad odchodem z postu moderátorky CMA netruchlí, ale těší se, že má před sebou spoustu úžasných věcí jak soukromých, tak hlavně pracovních a nemůže se dočkat, co nám všem budoucnost přinese hezkého..
 

Naši partneři

Soundflower