HVĚZDY COUNTRY MUSIC V ROCE 2022 V EVROPĚ!


V roce 2022 zavítá do Evropy mnoho country hvězd.

Pokud pandemická situace opět nezhatí všechny plány, evropští fanoušci country se mají v roce 2022 opravdu na co těšit! Do mnoha evropských měst totiž zavítá spousta hvězd americké scény country music a bude se jednat skutečně o zvučná jména!

15.července své evropské turné odstartuje ve skotském Glasgow Brad Paisley, bude mít sedm zastávek, během kterých navštíví nejen Skotsko, ale také Irsko, Norsko, Dánsko a Holandsko.

9 a 10.září odehraje na stadionu Croke v irském Dublinu svá megashow nejpopulárnější countryman posledních 30let Garth Brooks.

V červenci do Evropy zavítají také legendární Eagles, v jejichž sestavě je již několik let country star Vince Gill. Kromě Holandska a Irska za hrají také v Anglii ve slavném Hyde Parku, kam si pozvali i speciálního hosta rockera Roberta Planta, člena Led Zeppelin a bluegrassovou zpěvačku a houslistku Alison Krauss. Na dalších místech se jako speciální host objeví také country kapela Little Big Town.

 


V květnu zavítá do evropských měst také kytarista a zpěvák Keith Urban, který měl mít svá show v loňském roce, ale Covid 19 vše zhatil. Nejblíže to budou mít čeští fanoušci do Berlína 21.května.

Letošní obří country festival Country 2 Country, který se pořádá v Londýně, Dublinu a Glasgow představí spoustu hvězd, mezi kterými jako ty stěžejní nalezneme Mirandu Lambert, Dariuse Ruckera a letošního „Umělce roku“ podle Asociace Country Music Luke Combse. Dále pak např. Scotty McCreery, Ashley McBryde, Kip Moore, Runway June, Russle Dickerson a další.

Naši partneři

Soundflower