JOSH TURNER OSLAVUJE 20.VÝROČÍ VELKÝM TURNÉ


Zpěvák Josh Turner slaví výročí svého hitu.

Country zpěvák a člen Grand Ole Opry Josh Turner, který disponuje jedním z nejpozoruhodnějších hlasů v Country music letos slaví 20 let od doby, kdy vydal své ikonické album a píseň „Long Black Train“. Oslavu pojal jako velké turné s názvem „The Long Black Train 20th Anniversary Tour“, na kterém živě zahraje většinu z písní tohoto multi platinového alba.
 
V pátek 19.května, tedy na den přesně 20 let od chvíle, kdy album v roce 2003 vyšlo, vyjde také jeho unikátní edice na vinylu, který už teď můžete předobjednávat. Turner bude také hostem speciální televizní série, ve které se objeví i další známí country umělci, jako např. Darius Rucker, Cole Swindell nebo Carly Pearce a zaměří se na skladbu „Long Black Train“ a její vznik, jenž se datuje do doby, kdy Turner ještě jako student navštěvoval Belmont University v Nashvillu.
 


„Když jsem píseň napsal, říkal jsem si, že tenhle starodávný gospelový song nebude nikoho zajímat. Naštěstí se našlo několik lidí, kteří si to nemysleli a tak letos můžu slavit její dvacáté výročí. Písnička pro mě znamenala mé první opravdové představení veřejnosti, první smlouvu s vydavatelstvím a také jsem ji hrál na svém prvním vystoupení v Opry. Vůbec nevím, kde bych dnes bez téhle písně byl. Proto jsem dal její jméno do názvu celého turné, které pojedu s kapelou od 4.března, kdy začínáme v Dothanu v Alabamě, po celý rok“.

Naši partneři

Soundflower