KAPELA KENTUCKY THUNDER RICKYHO SKAGGSE MÁ 2 NOVÉ ČLENY


 
Ricky Skaggs představil dva nové členy své doprovodné kapely Kentucky Thunder.

Jedna z největších country a bluegrassových legend zpěvák a multiinstrumentalista Ricky Skaggs přivítal ve své doprovodné kapele Kentucky Thunder dva nové členy, za Paula Brewstera, jenž odešel do důchodu a Mike Barnetta, který se zotavuje z mozkového aneurysmu.

Mike Rogers je zpěvák a multiinstrumentalista, který ovládá hru na bicí, kytaru, banjo a pedal steel kytaru. Dříve hrával v doprovodném bandu  Kevina Denneyho, Craiga Morgana a také s kapelou Doyla Lawsona Quicksilver, skapelou The Lonesome River Band nebo Jimmy Fortunem.

Billy Contreras je houslista, známý jako učitel, session hráč, aranžér a producent. V minulosti nahrával s Lionelem Hamptonem, Georgem Jonesem, Hank Thompsonem, Crystal Gayle, Ray Pricem, Nashville Symphony a dalšími.

 


Paul Brewster byl v kapele Rickyho Skaggse 26let a za tu dobu obdrželi několik cen Grammy a mnohá ocenění od Mezinárodní bluegrassové asociace. „Paul hrál se mnou skoro 26let a udělal, co do zvuku, v kapele obrovskou práci. Je to jeden z nejlepších tenorových zpěváků v bluegrassu, prvotřídní muzikant a skvělý kamarád. Paul je úžasný bratr-křesťan a jako takový byl důležitější, než jeho úžasný hlas. Jeho přítomnost v kapele a na pódiu mi bude velice chybět“, řekl Skaggs.

Houslista Barnett za svoji kariéru získal nominace na cenu Grammy za album Portraits In Fiddles“. Teď se snaží zotavit z poranění mozku, které se mu přihodilo v roce 2020. „Bylo velmi těžké, dozvědět se o Mikeových mozkových potížích, vloni v létě. Moc se snaží, aby se zotavil a vše zvládl. Nemůžeme se dočkat, až bude zpět v kapele. Moje žena Sharon, já, kapela a celý náš technický team se opravdu těšíme, až ho opět uvidíme zpět s námi na pódiu. Posíláme mu všechny naše modlitby a jsme v duchu s ním, v tomto nelehkém čase!“ dodal Skaggs.

Naši partneři

Soundflower