Pam Tillis vydává nové album

PAM TILLIS VYDÁVÁ NOVÉ ALBUM

Pam Tillis vydává 24. dubna nové album!
Tuhle skvělou zprávu uveřejnila známá country zpěvačka Pam Tillis (dcera slavného zpěváka a skladatele Mela Tillise), která své největší úspěchy zažívala v první polovině ´90 let. Album se bude jmenovat stejně jako singl „Looking For A Feeling“, který nedávno vypustila na hitparády. O vydání alba se postará společnost Cat Records via OneRPM Distribution. Jak Pam sdělila: „Všech dvanáct písní na novém albu je vlastně o tom, co v sobě nosím už velmi dlouho a co vždy bylo mojí součástí, ale ještě jsem o tom nikdy v písních nezpívala. Na písních jsem pracovala tak, aby opravdu každému posluchači umožnili proniknout přímo do mého srdce“. Bude se jednat o první album od roku 2007 „Just In Time For Christmas“, které bylo vánoční. Mezi tím vydala v roce 2013 a 2017 alba „Dos Divas“ a „Come See Me and Come Lonely“, která natočila s kolegyní Lorrie Morgan. Na nové desce se projevilo také to, že se v roce 2016 Pam přestěhovala do Nashvillu, kde našla nové přátele a novou inspiraci pro svoji tvorbu. Stejně tak se v písních projevila inspirace z tvorby jejich oblíbených interpretů, které poslouchala v mládí, jako byli třeba Led Zeppelin, Joni Mitchell, Carole King, Neil Young, nebo jižanská legenda The Allman Brothers.
Celý projekt Pam započala nahráváním písní na analogový záznam ve studiu „Welcome to 1979“ s kytaristou Patem Buchananem, klávesistou Jimem Moose Brownem, legendárním steel kytaristou Danem Dugmorem, basistou z kapely Marka Knopflera Glennem Whorfem a producentem a skladatelem Jimmy Ritcheym. Celý projekt pak zakončila ve studiu East Nashville´s Middle Tree s producentem Joe Pisapianem, který spolupracoval např. i s k.d.lang..
Krom svých vlastních autorských písní, zařadila Pam na desku písně od skladatelů Waylona Payeneho, Dave Rowliingse, Boba Regana, nebo známých zpěvaček Matraca Berg, či Gillian Welch. Všechny je budete samozřejmě slýchat na Click & Country!
 

Naši partneři

Soundflower