RANDY TRAVIS VYMALOVÁN NA ZDIMalba Randy Travise se objevila na jedné ze zdí v jeho rodném městě.
 
Randy Travis, jedna z největších hvězd novodobé éry country music, nedávno navštívil se svojí ženou Mary své rodné město Marshville v státu Severní Karolína, kde na jedné ze zdí shledal svoji vymalovanou podobiznu, což ho nesmírně dojalo. Na svém Instagramovém účtu sdílel foto, kde je přímo u zdi se svojí podobiznou a v pozadí stojí jeho rozesmátá žena Mary. Byla to Travisova první návštěva rodného města od doby, kdy jej navštívil před několika měsíci a také poprvé, kdy zavítal na „Festival Randy Travise“, který se v Marshville pořádá.

 

 
Jako předloha posloužila jedna ze starších fotografiíí, na které má Travis šedivé vlasy ještě smíchané s tmavými, autorem je majitel „Mural Shopu“ Scott Nurkin. Na Instagramu se také objevila zpráva: „Přijďte domů do Marshville na festival Randyho Travise s rodinou a přáteli. Nadpis zněl: „Rose a Ricky tady byli také!“ Rose a Ricky jsou dva z pěti Travisových sourozencům.

Travis se odstěhoval ze Severní Karolíny již jako mladý, aby zkusil štěstí v Nashvillu, o čemž zpívá v jednom ze svých velkých hitů „1982“. Tahle píseň byla pilotním singlem jeho mnoha oceněními ověnčeného alba „Storms Of Life“, které 24.září vyšlo v reedici u příležitosti 35.výročí jeho vydání.

Naši partneři

Soundflower