REBA McENTIRE OTEVŘELA SVOJI RESTAURACI


Zpěvačka Reba McEntire si otevřela vlastní restauraci.

Zpěvačka a herečka Reba McEntire, která patří již od ´90 let k nejpopulárnějším umělcům v oblasti country music, na konci ledna otevřela svoji vlastní restauraci „Reba´s Place“. Naleznete v ní také bar, jenž je pojmenován po její slavné písni „Fancy“. Můžete zajít na skvělý oběd nebo večeři a vybrat si můžete i z mnoha míchaných nápojů a spousty druhů koktejlů.

Zdi v restauraci vévodí obrovský červený nápis se jménem podniku, který přitáhne oči všech návštěvníků. V jedné z přilehlých místností restaurace se nachází také malý obchod, ve kterém si mohou návštěvníci a fanoušci zakoupit různé upomínkové předměty s logem restaurace, fotkou Reby apod. V samém středu podniku je také velké pódium, na kterém budou vystupovat různé kapely a umělci. V restauraci se můžete těšit na pokrmy, které navrhla sama zpěvačka, mimo jiné je to hummus z buráků, speciální receptura nashvillského kuřete nebo pomalu uzená chocktawská hovězí žebra.
 
 
 
Podnik byl otevřen v rodišti Reby ve městě Atoka v Oklahomě a Reba k tomu sdělila: „Chci tím poděkovat našemu městu, podpořit komunitu a vytvořit několik pracovních míst“. Jannie Dillard, šéfka Chocktawské národní divize řekla návštěvníkům, že Reba vše v podniku sama do nejmenšího detailu naplánovala, vymyslela barevné kombinace, výzdobu a při slavnostním otevření se o vše starala, včetně servírování pokrmů hostům.

Nápad s otevřením vlastní restaurace Reba oficiálně sdělila již v listopadu 2021. Při otevření na konci ledna uvedla: „Vždycky jsem toužila po vlastní restauraci a tohle je opravdu můj velký splněný sen“!
 

Naši partneři

Soundflower