TAYLOR SWIFT ODSTRANĚNA ZE ZDI SLÁVY V NASHVILLU!


 
Slavná zeď slávy v Nashvillu se dočkala nové úpravy, musela být přemalována!
 
Velmi populární a všemi fanoušky milovaná zeď slávy v centru Nashvillu, se dočkala nových úprav. Donedávna seděla u barového pultu mezi Johnny Cashem a Willie Nelsonem zpěvačka Taylor Swift. Teď se to však změnilo a na její místo byl přemalován kytarista a zpěvák Brad Paisley, který je vymalován v modrém tričku se svým typickým kloboukem.
 
 

 
Taylor Swift je zpěvačka, která slaví obrovské úspěchy nejen v oblasti country, ale také na popové scéně. Fanoušci country ji ovšem berou především jako svoji „country girl“, což je hudba, se kterou Taylor začínala a vždy ji nejvíc milovala. Na známe zdi se objevila mezi 14 ikonickými country zpěvačkami, jako je např. Dolly Parton, Loretta Lynn nebo Reba McEntire. Zeď začíná v dolní části Music City na Broadway, nedaleko slavného baru „Legend´s Corner“, který je snad ještě slavnější, než Rymanovo Auditorium, které je jen pár kroků vedle :-) K celé záležitosti sdělil malíř Tim Davis, který má malování na starosti: „Slyšel jsem mnoho stížností na to, že Taylor je v současnosti více známá jako popová zpěvačka a neměla by se tedy objevovat vedle slavných country zpěvaček a dokonce na její malbu plivali, ovšem většina lidí v Nashvillu ji miluje, včetně mě. Bylo to rozhodnutí vlastníků barů v centru města.“
David se v současné době snaží získat peníze na GoFunderMe, aby mohl exkluzivně vymalovat Taylor Swift na jedné části slavné zdi. 

Naši partneři

Soundflower