TAYLOR SWIFT ŽALUJE SPOLEČNOST NETFLIX


Slavná zpěvačka velmi rozhořčeně kontaktovala vedení společnosti Netflix kvůli seriálu „Ginny & Georgia“, který podle ní ponižuje ženy sexistickým humorem. Jedna z postav totiž hovořila přímo o ní a použila ji jako symbol promiskuitní osoby. Šlo o epizodu, kde se Ginny a její matka Georgia hádají o vztazích. Ginny jí vmete do tváře: „Ty střídáš muže rychleji než Taylor Swift.”
Zpěvačka i její fandové se cítí uraženi. Někteří se kvůli vtipu vrhli na sociálních sítích do boje proti seriálu a jeho protagonistům, a část žádá dokonce bojkot seriálu. Samotná zpěvačka se ozvala na Twitteru, kde napsala: ”Čau Ginny & Georgio, volal rok 2010 a chce zpátky svůj líný, hluboce sexistický vtip. Co takhle přestat ponižovat tvrdě pracující ženy označováním tohoto koňského lejna za vtipné.“

 

 
Soukromí pop-country zpěvačky je předmětem zájmu zahraničního bulváru už dlouho. Shodou okolností byl právě na Netflixu uveden i dokument „Miss Americana“, který zkoumá její život a mimo jiné také ukazuje, jak bulvár rozpitvává její vztahy. Na konci roku 2020 vydala devátou studiovou desku s názvem Evermore. Předešlou („Folklore“) přitom pustila do světa teprve v červenci. Byla nominována na cenu Grammy, kterých má jednatřicetiletá zpěvačka celkem deset.

Naši partneři

Soundflower