TRAVIS TRITT PODEPSAL NOVOU NAHRÁVACÍ SMLOUVU


Travis Tritt podepsal nahrávací smlouvu s losangeleskou nahrávací společností na nové album!

Před pár dny Travis Tritt uveřejnil, že podepsal smlouvu u společnosti Big Noise Music na zcela nové, plnohodnotné album, které tak vyjde po mnoha letech od jeho posledního albového počinu. Produkce se ujme známý producent Dave Cobb, který produkoval alba třeba Chris Stapletonovi, The Highwomen, nebo Sturgill Simpsnovi. Trittovi fanoušci se nové desky dočkají po více než 12 letech!

Jak Travis Tritt sdělil: „ Jsem velice nadšen, že budu album natáčet právě s Dave Cobbem a jsem také rád, že mým novým partnerem a týmem je vydavatelství Big Noise Music“. President vydavatelství Jon Cohen naopak na Trittovu adresu řekl: „Spolupracujeme s mnoha umělci, ale popravdě mě nikdy nenapadlo, že budeme mít tu čest spolupracovat s takovou osobností, jako je Travis Tritt. Travis je legenda, inovátor a psanec, perfektní do našeho seznamu přátel u Big Noise“!
 


Travis Tritt za svoji hudební kariéru doposud vyprodukoval mnoho alb, z čehož sedm z nich bylo platinových a celkem se jich prodalo 30 milionů po celém světě. Je také držitelem dvou cen Grammy, ověnčen cenami CMA a je samozřejmě členem slavné Grand Ole Opry.
 
Vydavatelství Big Noise Music má pod svými křídly mnoho umělců z oblasti urban i pop music, ale Travis Tritt je první z oblasti country.

Naši partneři

Soundflower