TRISHA YEARWOOD ZÁŘÍ NA SCÉNĚ COUNTRY MUSIC TÉMĚŘ 30 LET


Známá country zpěvačka Trisha Yearwood se stala hvězdou okamžitě po vydání svého debutového alba v roce 1991.
 
Trisha přijela do Nashvillu ze své rodné Goeorgie, aby studovala na Belmontské univerzitě a čas mezi studiem trávila brigádou ve studiu nahrávací společnosti MTM Records, kde za tu dobu nazpívala spoustu demo snímků určených pro slavné country zpěváky. Na jedné nahrávací frekvenci se setkala také s mladičkým Garth Brooksem. Velmi rychle se spřátelili a slíbili si, že ten, kdo z nich dvou bude dřív slavný, tak tomu druhému pomůže. Brooks svůj slib splnil a Trishu skutečně v roce 1990 pozval jako vokalistku na jeho tehdy nové album „Fences“. Také ji seznámil se svým producentem, což vedlo k tomu, že Trisha uzavřela nahrávací smlouvu s vydavatelstvím MGM a 2.července 1991 vydala své debutové album.
 
 

 
Tohle album se stalo okamžitě hitem mezi posluchači, zejména pak písnička „She´s In Love With The Boy“ a vyšplhalo se na první příčku hitparády Billboard. Na druhém singlu z tohoto alba „Like We Never Had A Broken Heart“ Brooks dokonce spolupracoval nejen jako vokalista, ale také jako spoluautor a píseň se dostala až na 4 příčku hitparády. Garth dokonce vzal v roce 1991 Trishu jako „předskokana“ na své turné.
 
Za svoji albovou prvotinu dostala Trisha dvojitou platinu za více než 2 miliony prodaných nosičů. Známý deník Chicago Tribune o ní tehdy napsal: „Tohle je snad ten nejlepší debut v oblasti zpěvaček country“!

Naši partneři

Soundflower