ZPĚVAČKA CHER V AUTOBUSU WILLIE NELSONAZpěvačka Cher zavítala do autobusu Willie Nelsona.

Country zpěvačka Kelly Clarkson má svoji vlastní televizní show, ve které nedávno přivítala jednu z největších ikon světové hudební scény zpěvačku a herečku Cher. Během rozhovoru přišla řeč dokonce na slavného country barda Willie Nelsona. Popová ikona totiž v současnosti propaguje svůj nový parfém, který má evokovat 70léta. Cher se rozpovídala o tom, jak jednou navštívila autobus, ve kterém Willie Nelson jezdí na turné: „Když jsem vešla dovnitř, tak drogy byly úplně všude, kam jste se podívali. Byl to šílený starý autobus, ale on byl naprosto úžasný“. Clarkson později zavtipkovala, když řekla, že ten nový parfém, který Cher uvádí na trh voní, jako autobus Willie Nelsona, přesně, jako marihuana.
 
 

 
Clarkson patří k několika vyvoleným lidem, kteří Willieho autobus navštívili. „Byl toho plný stůl a Willie byl opravdu naprosto úžasný. Bylo to, jako když vejdete do nějakého obchodu, jako nějaký starý Airstream v Los Angeles, ve kterém seženete všechno, co se marihuany týká, vše co potřebujete. Když vycházíte z Willieho autobusu jste velmi hladoví…“, dodala Clarkson s úsměvem.

Willie Nelson je známý svým užíváním marihuany, ale u něj to není pouze zvyk, jeho to opravdu drží při životě. „Při mém způsobu života bych byl v 85letech už dávno mrtvý, kdybych si denně nedal“.

Naši partneři

Soundflower